
|
вага: 50гр довжина: 205м склад: 75% мериносова вовна, 25% нейлон виробник: НОРВЕГІЯ DROPS DESIGN ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ТАКОЖ У МЕССЕНДЖЕРАХ (VIBER, ТЕЛЕГРАМ) +38 0672353107 DROPS FABEL - 4-х шарова, рівномірно-скручена, м'яка пряжа нижче-середньої товщини для вязання шкарпеток і не тільки. Суміш високогірної перуанської вовни з нейлоном покращують якість пряжі: вовна дає тепло, стабільність полотна, комфорт, а невеликий відсоток нейлону робить пряжу зносостійкою та міцною, прибираючи негативні властивості вовняних волокон.
Волокна цієї пряжі не оброблені, це означає, що перед фарбуванням їх тільки промивають, не піддаючи при цьому жодному хімічному впливу. Це позитивно впливає на природні властивості волокон, які входять до складу цієї пряжі, та забезпечує натуральну форму та текстуру нитки. Ця пряжа призначена не тільки для створення разноманітних шкарпеток, оскільки нейлон не дає натиратися п'яті та миску, але і чудово виглядає у інших виробах, які потребують еластичності полотна. Тобто вона гарна у повсякденних светрах, кардиганах, спортивному одязі, шапках, шарфах, рукавичках тощо. Вона ідеальна для створення скандинавських візерунків, в'язання лопапейсів і жаккардів. Деякі кольори у цьому артикулі однотонні, але є кольори з меланжевим малюнком.
Пряжа відмінно тримає резинки і арани. Не косить у полотні. М'яка, ніжна, еластична. Петлі лягають ідеально рівно і симетрично. Рекомендований розмір інструменту 2.5-2.75мм 10 х 10 пет.24, ряд.32 Витрата пряжі на джемпер з довгими рукавами: S/M 6-7 мотків L/XL 7-8 мотків шапка до 2х мотків снуд до 3х мотків шкарпетки високі 2 мотка Догляд: ручне прання миючими вовну засобами в прохолодній воді або сухе чищення. Але пряжа має супервош ефект, тобто можна прати також в автоматичних пральних машинах.
Сушіння у горизонтальному вигляді. *** Дорогі покупці :-) Передача кольорів залежить від колірного налаштування кожного монітора, тому при замовленні того чи іншого кольору, просимо врахувати той факт, що відтінки, які ви бачите у себе на комп'ютері або телефоні, можуть трохи відрізнятися від реальних кольорів пряжі. Просимо ставитись до цього з розумінням.
|