+38 (067) 235 31 07
+38 (050) 049 20 19

  • інтернет магазин пряжі для в'язання
  • італійська пряжа Laines Du Nord
  • іспанська пряжа Lanas Stop
  • японська пряжа ITO
  • норвезька пряжа Drops Design
  • пряжа Malabrigo (Уругвай)
Каталог » Доставка

0 товаров

 » Вход
Умови доставки

Шановні покупці! Замовлення можуть бути доставлені такими способами:

1. Доставка Укрпоштою по Києву та в інші міста України

Для замовлень, що надсилаються Укрпоштою, немає мінімальної вартості. Відправляємо навіть 1 моток пряжі!

Така форма доставки здійснюється лише простою посилкою, тобто за передоплатою.

Укрпоштою післяплатою замовлення не надсилаються!!!

Для надсилання замовлення Укрпоштою необхідно повністю сплатити за своє замовлення, а транспортні витрати пошти сплатити вже при отриманні посилки на своєму поштовому відділенні.

Остання залежить від ваги та цінності посилки, та індивідуальна для кожного замовлення. Зразкові витрати на доставку посилок Укрпоштою можна дізнатися на сайті http://ukrposhta.ua/ у розділі "Калькулятор"

2. Доставка по Києву та в інші міста України через вантажоперевізну компанію "Нова Пошта"

Мінімальної суми замовлення також немає.

Замовлення надсилаються Новою Поштою після здійснення повної передоплати або післяплатою.

При здійсненні передоплати, відправка відбувається протягом 1 дня після отримання оплати. Після надсилання замовлення ми повідомляємо номер товарно-транспортної накладної (ТТН). При отриманні посилки необхідно сплатити транспортні послуги перевізника.

Накладений платіж. Цією формою доставки товар відправляється без попередньої оплати, і лише при отриманні замовлення у відділенні НП оплачується і саме замовлення, і транспортні послуги перевізника, і послуга переказу грошей (2% від вартості товару + 20 грн)

*** Винятки стосуються замовлень, цінність яких перевищує 3000 грн. Такі замовлення надсилаються тільки після попередньої оплати перевезення.

*** Замовлення, вартість яких менша вартості пересилання, післяплатою не надсилаються або надсилаються після попередньої оплати транспорних послуг !!!

При відмові від отримання посилки, відправленої післяплатою, транспортні послуги перевізника оплачуються одержувачем.

УВАГА! ПРИ ОТРИМАННІ ОБОВ'ЯЗКОВО МАТИ ПРИ СОБІ ПАСПОРТ І ЗНАТИ НОМЕР ТРАНСПОРТНОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ. У ПРОТИ ВИПАДКУ ВІДПРАВЛЕНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НЕ БУДЕ ВАМ ВИДАНО!

Додаткову інформацію щодо представництв даних вантажоперевізних компаній у Вашому місті та після прибуття можна отримати на офіційних сайтах компанії:

https://novaposhta.ua/

3. Самовивіз

У будь-який робочий день замовлення можна отримати також самовивозом, абсолютно безкоштовно, в Ірпені (за певною адресою, в районі Податкового Університету). Маршрутки виїжджають від метро Академмістечко.

Дата та час доставки попередньо узгоджуються з адміністрацією магазину.

За такої форми доставки Ви маєте унікальну можливість отримати той товар, який Вас більше цікавить. Ви можете попросити кур'єра прихопити додатково 1 або 2 види (або кольору) пряжі, щоб на місці, поспішаючи серед них вибрати товар, що сподобався.

4. Кур'єрська доставка по Києву (закрита!)

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

Відповідно до законодавства України, повернення або обмін товару здійснюються на протязі 2-х тижнів з дня купівлі, і лише в тому випадку, якщо:

- товар знаходиться у товарному вигляді, не піддавався механічному впливу та експлуатації (в'язання та прання зразка, порушення цілісності упаковки та ярликів тощо);

- має початкову, відповідну супровідному документу вагу;

- розрахунковий документ збережений.

Транспортні витрати з повернення або обміну товару належної якості (тобто покупець отримав той товар і в тій вазі, яку замовляв, але з якихось індивідуальних причин він його не влаштував), обов'язково оплачуються покупцем!

Транспортні витрати з повернення або обміну товару НЕналежної якості (тобто продавець помилково відправив покупцеві не той товар чи не в тій вазі), обов'язково оплачуються продавцем!

!!! Поверненню та обміну не підлягає тільки бобінна пряжа, відмотана за бажанням покупця в особистих цілях під певну вагу.


Назад
Интернет-магазин. 2008