+38 (067) 235 31 07
+38 (050) 049 20 19

  • интернет магазин пряжи для вязания
  • итальянская пряжа Laines Du Nord
  • испанская пряжа Lanas Stop
  • российская пряжа
  • норвежская пряжа Drops Design
  • пряжа Malabrigo (Уругвай)
Каталог » МОТОЧНА ТА БОБІННА РЕГУЛЯРНА ПРЯЖА (ІТАЛІЯ - ІСПАНІЯ - НОРВЕГІЯ - ЯПОНІЯ - УРУГВАЙ - ПЕРУ - АНГЛІЯ - ШВЕЙЦАРІЯ - ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ - НІМЕЧЧИНА - ДАНІЯ)

0 товаров

 » Вход
МОТОЧНА ТА БОБІННА РЕГУЛЯРНА ПРЯЖА (ІТАЛІЯ - ІСПАНІЯ - НОРВЕГІЯ - ЯПОНІЯ - УРУГВАЙ - ПЕРУ - АНГЛІЯ - ШВЕЙЦАРІЯ - ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ - НІМЕЧЧИНА - ДАНІЯ)
ОСІННЬО-ЗИМОВА КЛАСИЧНА ПРЯЖА
ОСІННЬО-ЗИМОВА КЛАСИЧНА ПРЯЖА
У цю категорію включена пряжа переважно з мохера, ангори, мериносової, вірджинської та овечої вовни, кашеміру, молочних волокон (казеїн), вовни кози, верблюда, яка, альпаки, пуху альпаки (дитяча альпака) тощо. З ниток цієї категорії, буде надійно тепло і комфортно при зимових лютих морозах.
ОСІННЬО-ЗИМОВА ФАНТАЗІЙНА ПРЯЖА
ОСІННЬО-ЗИМОВА ФАНТАЗІЙНА ПРЯЖА
А в цьому розділі розміщена фантазійна пряжа. За рахунок переважаючої у складі мериносової вовни, ці види пряжі не тільки зігріють Вас у будь-яку непогоду, але і завдяки спеціальній ручній обробці, нададуть виробам незвичайний розкішний вигляд та неповторність.
ХУТРЯНА КОЛЕКЦІЯ ПРЯЖІ
ХУТРЯНА КОЛЕКЦІЯ ПРЯЖІ
На цій поличці ми розмістили пряжу, яка імітує хутро. Навіть часткове її використання у проектах (як оздоблення до одягу), надає виробам карколомного ефекту.
ВЕСНЯНО-ЛІТНЯ КЛАСИЧНА ПРЯЖА
ВЕСНЯНО-ЛІТНЯ КЛАСИЧНА ПРЯЖА
На цих полицях ми розмістили пряжу з мерсеризованої та єгипетської бавовни, натурального тутовичного шовку, кропиви, сої, льону, бамбука, паперу, віскози, мікрофібри і т.д. Вони приємно охолоджують у літню спеку, при цьому дають можливість тілу вільно дихати.
4 СЕЗОНИ
4 СЕЗОНИ
В цьому розділі розміщені такі види пряжі, з яких можна в'язати вироби на всі чотири пори року.
ДІТЯЧА КОЛЕКЦІЯ ПРЯЖІ
ДІТЯЧА КОЛЕКЦІЯ ПРЯЖІ
У цю категорію включена пряжа з дитячої колекції, до складу яких входить найбільш ретельно обрана та оброблена сировина. Тому дитяча пряжа така м'яка та приємна. Шовковиста структура цих ниточок, як мамина рука, ніжно ласкає шкіру малюка, не дратуючи її навіть у складочках. У виробах, пов'язаних з цих ниток, дуже зручно діткам, вони приємні в носінні і зовсім не викликають свербіння.

Интернет-магазин. 2008