+38 (067) 235 31 07
+38 (050) 049 20 19

  • інтернет магазин пряжі для в'язання
  • італійська пряжа Laines Du Nord
  • іспанська пряжа Lanas Stop
  • японська пряжа ITO
  • норвезька пряжа Drops Design
  • пряжа Malabrigo (Уругвай)
Каталог » БОБІННА ПРЯЖА » ОСІННЬО-ЗИМОВА ПРЯЖА » MAJESTIC FILPUCCI (SUPERGEELONG) - МАДЖЕСТІК ФІЛПУЧЧІ (СУПЕРДЖІЛОНГ)

0 товаров

 » Вход
ОСІННЬО-ЗИМОВА ПРЯЖА MAJESTIC FILPUCCI (SUPERGEELONG) - МАДЖЕСТІК ФІЛПУЧЧІ (СУПЕРДЖІЛОНГ)
MAJESTIC FILPUCCI (SUPERGEELONG) - МАДЖЕСТІК ФІЛПУЧЧІ (СУПЕРДЖІЛОНГ)Увеличить
150,00 грн
Цвета: 
majestic - структура
majestic - структура
  не для продажу!

тіфані
тіфані
  162 гр

вершкове морозиво
вершкове морозиво
  197 гр

кава латте
кава латте
  немає

majestic - склад
majestic - склад
  не для продажу!

majestic

majestic

majestic

вага: 100г
довжина: 750м (2/15000)
склад: 100% австралійська кардна мериносова шерсть
виробник: ІТАЛІЯ
FILPUCCI INDUSTRIE S.P.A.

ВІДМОТ ПОТРІБНОЇ ВАГИ В МОТКИ АБО НА КОНУСИ (5-00 ГРН)!!! КОШИК ПРИЙМАЄ ВАГУ КРАТНУ ДО 100 (тобто 1 це 100гр, 2 - 200, 3 - 300 і т.д) *** ТОЧНУ ВАГУ ВКАЗАТИ У КОМЕНТАРІЯХ ДО ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ТАКОЖ У МЕССЕНДЖЕРАХ (VIBER, ТЕЛЕГРАМ) +38 0672353107

Суперджилонг, або як кажуть інакше "бюджетний кашемір", одержують з ягнят породи меринос, що мешкають на околицях австралійського міста Джилонг. Стрижуть їх у досить молодому віці (до 7 місяців), тому вовняні волокна ніжніші та короткі. Це дуже м'яка, легка і зовсім неколюча вовна, яка за своїми якостями "візуально" і "тактильно" дуже нагадує кашемір. Після першого ж прання полотно добре розкривається, і міжпетлі простору наповнюються коротким і густим пушком до 2х мм.

Здатність нитки тримати гумки та арани багато в чому залежить від щільності в'язання. Більше вітається щільне в'язання, ніж вільне. При натягуванні нитки, гумки тримаються середньо, при пухкому в'язанні вони слабкі. Часто, щоб кардна вовна тримала гумки, її комбінують з ниточкою спандексу або іншою тонкою ниткою, яка містить нейлон. У таких випадках пружинистість гумок буде забезпечена за будь-якої щільності в'язання.

Суперджилонг це тепла ниточка, ідеальна для в'язання шапок, снудів, шарфів. З нього добре виходять джемпера, пуловери, шалі, палантини, сукні тощо.

Підходить як для ажурних та хусткових візерунків, так і для звичайної лицьової гладі.

В одне додавання із суперджилонгу в'яжуть павутинки. Для більш щільних виробів ниточка використовується у кількох додаваннях (2-3). При 2х шаровому в'язанні розмір інструменту 3.0-3.5 мм.

Витрата: жіночий джемпер S-M у 2 складання до 400гр.

*** Дорогі покупці :-) Передача кольорів залежить від колірного налаштування кожного монітора, тому при замовленні того чи іншого кольору, просимо врахувати той факт, що відтінки, які ви бачите у себе на комп'ютері або телефоні, можуть трохи відрізнятися від реальних кольорів пряжі. Просимо ставитись до цього з розумінням.

С данным товаром можно также купить:ОСІННЬО-ЗИМОВА ПРЯЖА MAJESTIC FILPUCCI (SUPERGEELONG) - МАДЖЕСТІК ФІЛПУЧЧІ (СУПЕРДЖІЛОНГ)
Интернет-магазин. 2008