+38 (067) 235 31 07
+38 (050) 049 20 19

  • інтернет магазин пряжі для в'язання
  • італійська пряжа Laines Du Nord
  • іспанська пряжа Lanas Stop
  • японська пряжа ITO
  • норвезька пряжа Drops Design
  • пряжа Malabrigo (Уругвай)
Каталог » БОБІННА ПРЯЖА » ВЕСНЯНО-ЛІТНЯ ПРЯЖА » RAMIE FILATI NATURALI - КРОПИВА ВІД ФІЛАТІ НАТУРАЛІ

0 товаров

 » Вход
ВЕСНЯНО-ЛІТНЯ ПРЯЖА RAMIE FILATI NATURALI - КРОПИВА ВІД ФІЛАТІ НАТУРАЛІ
RAMIE FILATI NATURALI - КРОПИВА ВІД ФІЛАТІ НАТУРАЛІУвеличить
135,00 грн
Цвета: 
ramie - структура
ramie - структура
  не для продажу!

кавове зернятко
кавове зернятко
  немає

оливковий хакі
оливковий хакі
  немає

колір морської глибини
колір морської глибини
  804 гр

морський синій
морський синій
  520 гр

стигла ягода
стигла ягода
  784 гр

ramie - вязаний зразок
ramie - вязаний зразок
  не для продажу!

ramie - склад
ramie - склад
  не для продажу!

ramie

ramie

ramie

ramie

ramie

вага: 100г
довжина: 450м
склад: 100% волокна китайської кропиви (рамі)
виробник: ІТАЛІЯ
FILATI NATURALI S.R.L.

ВІДМОТ ПОТРІБНОЇ ВАГИ В МОТКИ АБО НА КОНУСИ (5-00 ГРН)!!! КОШИК ПРИЙМАЄ ВАГУ КРАТНУ ДО 100 (тобто 1 це 100гр, 2 - 200, 3 - 300 і т.д) *** ТОЧНУ ВАГУ ВКАЗАТИ У КОМЕНТАРІЯХ ДО ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ТАКОЖ У МЕССЕНДЖЕРАХ (VIBER, ТЕЛЕГРАМ) +38 0672353107

Пряжу RAMIE одержують із екологічно чистої сировини, з волокон китайської кропиви, або інакше з білої рами, яка росте у Східній Азії. Це технічна культура, яка була відома своїми дивовижними якостями ще з давніх часів. Волокна цієї рослини були виявлені в текстилі зі скіфського поховання ще на початку ІІІ століття до н. е. А на початку ХIII століття з острова Ява до Європи стали завозити полотно неймовірної краси, яке надалі у Франції отримало назву "батіст". Але культуру складно було отримати в ті часи, тому що не було спеціалізованих виробничих машин із переробки стебел рослини та прядіння. Все це робилося вручну в Китаї, Японії, Індії та деяких інших країнах, де були зручніші умови для дешевої робочої сили. Тому пряжу з рами стали активно виробляти у великих обсягах пізніше, після винаходу прядильних виробничих машин.

Волокно рами має значну міцність, що дозволяє використовувати його для вироблення канатів, вітрильної тканини, джинсів. Блиск волокна рами нагадує шовк, воно легко піддається фарбуванню без втрати шовковистості, тому може застосовуватись у дорогих матеріях.

За своїми якостями китайська кропива максимально наближена до льону, але з більш еластичною структурою, що струмує і м'якою.

При в'язанні соло RAMIE можна використовувати для створення весняно-літніх проєктів (майки, топи, сукні, літні жакети і т.д), для тепліших речей (кардигани, куртки, жакети та ін.) її комбінують з теплими видами пряжі (вовна, мохер) , альпака ...) В останньому випадку волокна кропиви дають виробам стабільність, міцність та довговічність.

Це м'яка та ніжна 4-нітка з невеликою волокнистістю. Резинки тримає слабко. Не косить у гладіні. Після СОТ полотно не сідає і не мнеться. Дуже приємна до тіла.

Рекомендований розмір інструменту №2.5-3.5мм

Витрата: на жіночу маєчку M/L до 180-200гр.

*** Дорогі покупці :-) Передача кольорів залежить від колірного налаштування кожного монітора, тому при замовленні того чи іншого кольору, просимо врахувати той факт, що відтінки, які ви бачите у себе на комп'ютері або телефоні, можуть трохи відрізнятися від реальних кольорів пряжі. Просимо ставитись до цього з розумінням.

С данным товаром можно также купить:ВЕСНЯНО-ЛІТНЯ ПРЯЖА RAMIE FILATI NATURALI - КРОПИВА ВІД ФІЛАТІ НАТУРАЛІ
Интернет-магазин. 2008